Креативни испад 9

Објављено: 10.04.2023.

Креативни испад 9 се одржао у сриједу и четвртак, 05. и 06.04. 2023. године, с почетком у 19.00 часова, у Дому омладине у Бањој Луци. У сриједу смо уживали у извођењу представе "Дом Бернарде Албе" (према тексту Федерика Гарсије Лорке) у режији ученице Иване Аџић и професора Федора Марјановића., а у четвртак у Музичко-поетско- плесној вечери "ВРЕМЕПЛОВ", а за који су сценарио и режију осмислиле ученица Ана Митраковић и професорица Виолета Глувачевић. У току обје вечери у фоајеу Дома омладине била је приређена изложба умјетничких радова ученика наше школе. Fotografije: 1.vece- Una Mijatović, 2.vece- Nikola Janjić. Сав приход од улазница и продаје умјетничких радова, који износи 1241 БАМ, одлази у хуманитарне сврхе. Хвала свима који су учествовали!

Албум са сликама (1.veče: Una Mijatović, 2.veče: Nikola Janjić)

Креативни испад на РТРС-у (видео)

О хуманитарној акцији (Независне новине)

Програм са списком свих учесника