Kreativni ispad 7

Kreativni ispad, kao svojevrsni brend Medicinske škole, je u svom sedmom izdanju, u trodnevnom nastupu od 3. do 5. februara 2020. godine, uspio da u toj mjeri istovremeno bude kreativan i komunikativan (a i ispad) da je sve tri večeri amfiteatar u Domu omladine bio pun publike koja je veoma temperamentno reagovala na bravure na sceni. Podsticanje učeničkog stvaralaštva, što je izvorna ideja Kreativnog ispada, je zadovoljeno na više načina, prvo- kroz autorsku predstavu učenice Milice Vujasin, a zatim i kroz brojne interpretacije koje nose pečat originalnosti, nadahnuća i temeljne pripremljenosti. Organizacija je bila na visokom nivou, kako što se tiče konceptualnosti svake od tri večeri (prvo veče- recitali i kabare, drugo veče- ples i skečevi na engleskom jeziku, treće veče- pozorište), tako i sa tehničke i praktične strane. Da bismo mi u publici imali taj utisak lakoće i opuštenog vladanja scenom, nesumnjivo je moralo biti uloženo veoma mnogo rada, vremena i energije. Isplatilo se!

Kreativni ispad 7 je organizovan od strane Savjeta učenika i prof. Sanje Đurić, mr.

Plakat / Promotivni video

08 Feb 2020 Objavio/la: deJAna_admin