MATERIJALI ZA NASTAVU

Ovdje predavači i učenici mogu pronaći materijal za nastavu, uglavnom u video i PowerPoint te u pdf (tekst) i jpeg (fotografije) formatu, koji su već provjereno korisni u nastavi u našoj školi iz dole navedenih predmeta. Materijal je u službi ostvarivanja nastavnog plana i programa predmeta. Jedan dio materijala je rad upravo naših učenika i predavača; takvi radovi imaju oznaku "Od učenika učenicima". Nastavni materijal se može koristiti online, a moguće ga je i "skinuti" prema priloženom uputstvu.

Pomoć u primjeni novih tehnologija u nastavi

FIZIOLOGIJA PEDIJATRIJA FIZIČKO VASPITANJE ISTORIJA NJEMAČKI JEZIK ENGLESKI JEZIK SRPSKI JEZIK HIRURGIJA GINEKOLOGIJA I AKUŠERSTVO GINEKOLOGIJA HIGIJENA SA ZDR.VASP. RAZREDNI ČASOVI ZDRAVSTVENA NJEGA HIRURGIJA, VJEŽBE HEMIJA FARMAKOLOGIJA FARMAKOGNOZIJA DDD PRAKTIČNA NASTAVA MIKROBIOLOGIJA, VJEŽBE

Pomoć u primjeni novih tehnologija u nastavi